Kariéra

         simple-briefcase-icon-bag-baggage-breafcase-brief-9

Chcete se stát součástí firmy ŠIMÁČEK - STAVBY, spol. s r.o.?

Pak nás neváhejte kontaktovat.
Nyní přijímáme i nevyžádané pracovní žádosti. Stačí jen zaslat váš životopis a název pozice, o kterou se ucházíte a my se vám ozveme co nejdříve, pokud bychom měli zájem o sjednání pracovního pohovoru.
Těšíme se na brzkou spolupráci s těmi z vás, kteří jsou motivováni odvést kvalitní práci a podpořit rozkvět naší rodinné stavební firmy.

Volné Pracovní Pozice:

Rozpočtář/ka

Do naší rodinné stavební firmy ŠIMÁČEK – STAVBY s.r.o. s působností zejména na Klatovsku a v západních Čechách přijmeme kolegyni nebo kolegu na pozici rozpočtář stavebních prací.

Náplň práce:

Tvorba rozpočtů a práce s programem Build Power S; zpracování nabídek a výběrových řízení; podílení se na přípravě a realizaci staveb; fakturace zakázek; spolupráce se stavbyvedoucími; komunikace se zákazníky

Požadujeme:

- min. SŠ stavební nebo praxi v přípravě a rozpočtování pozemních staveb

- Práce na PC – základní ovládání Word, Excel, prohlížeče PDF, DWG

- Práce s programy pro tvorbu rozpočtů (znalost programu BUILD Power S a orientace v cenových soustavách RTS výhodou)

- Znalost a orientace v projektové dokumentaci, čtení stavebních výkresů

- Znalost problematiky oceňování stavebních prací výhodou

- Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:

- Zázemí a příjemný kolektiv malé rodinné firmy

- Zaškolení

- Práce v regionu bez vzdáleného dojíždění

- Služební mobilní telefon

- Služební automobil k dispozici

- Mzdové benefity: prémie, stravné

Nástup možný od 15.9.2021 nebo po dohodě