Kariéra

         simple-briefcase-icon-bag-baggage-breafcase-brief-9

Chcete se stát součástí firmy ŠIMÁČEK - STAVBY, spol. s r.o.?

Pak nás neváhejte kontaktovat.
Nyní přijímáme i nevyžádané pracovní žádosti. Stačí jen zaslat váš životopis a název pozice, o kterou se ucházíte a my se vám ozveme co nejdříve, pokud bychom měli zájem o sjednání pracovního pohovoru.
Těšíme se na brzkou spolupráci s těmi z vás, kteří jsou motivováni odvést kvalitní práci a podpořit rozkvět naší rodinné stavební firmy.

Volné Pracovní Pozice:

Obsluha betonárny

Náplň práce:

míchání betonových směsí dle daných receptur

Požadujeme:

praxe na obdobné pozici výhodou - není podmínkou

samostatnost

zodpovědnost

flexibilita

zručnost

ochota na sobě dál pracovat

Nabízíme:

proškolení na danou pozici

stabilní pracovní místo v příjemném malém kolektivu

příspěvek na dojíždění

příspěvek na stravování

smlouva na dobu určitou

osobní ohodnocení

Nástup: leden 2019

Kontaktní osoba: Svobodová Dita - 602 192 556, obchod@simacek-stavby.cz